موتور ویبره ایتالیایی ایتال ویبره

موتور ویبره ایتالیایی ایتال ویبره (Italvibras) از سال ۱۹۵۹ با طیف گسترده‌ای از ویبراتورها برای صنایع مختلف تولید می‌شود.

لوگوی موتور ویبره ایتالیایی ایتال ویبرهاستراتژی تمرکز روی توسعه و تولید موتور ویبره در شرکت ایتال ویبره و بهره‌گیری از همه امکانات شامل نیروی انسانی، برنامه‌ریزی و تکنولوژی، باعث افزایش کیفیت و اعتبار محصولات این شرکت شده است.
همچنین این شرکت با تمرکز روی کاربردهای موتور ویبره و ویبراتور در صنایع، به مشتریان خود در توسعه و بهینه‌ها سازی سیستم‌ها و ماشین‌آلات و ارائه راهکارها و سیستم‌های جدید، کمک می‌کند.
شرکت موتور ویبره ایتالیایی Italvibras (ایتال ویبراس) طی همکاری مداوم با تولید کنندگان اصلی ماشین‌آلات و سیستم‌های ارتعاشی و تجزیه و تحلیل مشکلات خطوط تولید صنعتی، محصولات خود را توسعه می‌دهد و همواره به نوآوری و ارائه محصولات جدید توجه می‌کند.

دفتر italvibras در ایتالیا

دفتر اصلی شرکت ایتال ویبره در ایتالیا

سرمایه‌گذاری بالای این شرکت در فن‌آوری‌ّهای نو (cutting-edge) طی چند سال اخیر، افزایش کیفیت و کنترل هزینه‌ّهای تولید را در پی داشته است.
همه چرخه تولید در کارخانه‌های این شرکت در Fiorano ایتالیا صورت می‌گیرد. خطوط تولید موتور ویبره Italvibras به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، خطوط تولید رباتیک برای تولید الکتروموتورها و آخرین نسل سیستم‌های ماشین‌کاری قطعات مورد استفاده است. این سیاست شرکت با هدف تضمین کیفیت همه قطعات مورد استفاده در فرآیند ساخت است. تجربه‌ی استفاده از ویبراتورها در بخش‌های مختلف صنعتی، تکنسین‌های شرکت ایتال ویبره را به دانش و مهارت بالایی در این زمینه رسانده است.

ویبراتورهای ایتال ویبره قبل از ورود به بازار از لحاظ ایمنی و کیفیت آزمایش می‌شوند:

– تست برق الکتروموتورها در طول فرآیند سیم پیچی و پس از مونتاژ
– تست کامل هر یک از اجزای موتور ویبره
– تست دینامیکی همه موتور ویبره‌های بزرگ و نمونه‌گیری از تولیدات
این شرکت در سال ۲۰۰۰ گواهینامه کیفیت ایزو ۹۰۰۱ را دریافت کرده است.

مراحل تست موتور ویبره در کارخانه ایتال ویبره

مراحل تست موتور ویبره در کارخانه ایتال ویبره

انواع موتور ویبره ایتالیایی ایتال ویبره

ویبراتورهای شرکت Italvibras در سه نوع اصلی و ۱۵ سری مختلف تولید می‌شوند:

ویبراتورهای پایه‌دار:

سری MVSI

سری MVSI

این سری اصلی‌ترین محصول ایتال ویبره است که در بسیاری از بخش‌های صنعتی و ماشین‌آلاتی که نیاز به ارتعاش دارند تا ۳۰۵۰۰ کیلوگرم نیروی ارتعاشی ایجاد می‌کند. نوع سه فاز این سری با ولتاژ ۲۴ تا ۶۹۰ ولت و فرکانس ۵۰ یا ۶۰ هرتز و نوع تک فاز (بدون خازن) آن با ولتاژ ۱۰۰-۱۳۰ ولت و فرکانس ۶۰ هرتز و ولتاژ ۲۰۰-۲۴۰ ولت و فرکانس ۵۰ هرتز است. این موتورویبره‌ها ۲، ۴، ۶ و ۸ پل به صورت استاندارد و ۱۰ و ۱۲ پل به صورت سفارشی تولید می‌شوند. کلاس عایق بندی این محصول (Class F (155° C است و در صورت درخواست مشتری (Class H (180°C نیز عرضه می‌گردد.

 

ویبراتورهای فلنج‌دار ایتال ویبره:

 

ویبراتورهای فرکانس بالا: