موتور ویبره OMB ایتالیا

موتور ویبره OMB ایتالیا یکی از پیشتازان در تولید ویبره بدنه و موتور ویبره با بهره گرفتن از تجربه‌های معتبر در طراحی و کمک گرفتن از ابزارهای طراحی و آنالیز سه بعدی است.

لوگو شرکت OMB

شرکت OMB با تمرکز بر روی ساخت انواع ویبره بدنه الکتریکی و پنوماتیک، همواره نوآوری، کیفیت و خدمت به مشتریان را به عنوان خط مشی خود قرار داده است.

در سال ۲۰۱۲ و با توجه به اصول بالا، این شرکت سالگرد ۴۰ سالگی فعالیت خود را برای حضور در بین پیشتازان بین‌الملی این عرصه و حضور در ۵ قاره جهان، جشن گرفت.

شرکت موتور ویبره OMB به منظور حفظ جایگاه در بازار بین‌المللی، سرمایه‌گذاری برای توسعه و بهبود محصولات و خدمات را متوقف نکرده و با این رویکرد تجهیزات ماشین کاری و کنترل کیفیت کارخانه خود در شهر فورمیجینه (Formigine) ایتالیا را به روز کرده است.

این شرکت در راستای کنترل و همسان‌سازی چرخه تولید، در سال ۲۰۰۷ اقدام به خرید شرکتی نمود، که سال‌ها سیم‌پیچ‌های الکتریکی را برای موتور ویبره‌های OMB تولید می‌کرد.

خط تولید موتور ویبره OMB

کارخانه موتور ویبره OMB

تمام فعالیت‌های OMB تحت استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 انجام شده و همچنین از سال ۲۰۰۳ سیستم کنترل کیفیت شرکت OMB تحت گواهی شرکت بین‌المللی بیرو وریتاس (Bureau Veritas) است.

 

کاربردهای ویبره بدنه و موتور ویبره OMB

– صنایع معدن: در سرندها و سیستم‌های ارتعاش و سنگ‌شکن‌ها و دستگاه‌های تغذیه

– صنایع فولاد و ریخته‌گری

– صنایع غذایی: در ماشین‌ّهای شستشوی میوه و میزهای ویبره

– صنایع شیمیایی: سرند دوار

– صنایع بازیافت

– سیستم‌های انتقال مواد و تغذیه خوراک

– صنایع کاشی و سرامیک

– ذخیره سازی مواد و سیلوها

– صنایع عمرانی و ماشین‌آلات ساختمانی

کاربرد موتور ویبره omb

کاربردهای ویبره بدنه OMB

 

سری‌های موتور ویبره OMB

موتور ویبره‌های پایه‌دار OMB

این ویبره بدنه‌ها با حالت نصب از پایه و به صورت سه فاز یا تک فاز تولید می‌شوند. دو نوع ویبراتور ضد انفجار و مینی ویبراتور هم برای کاربردهای خاص در دسته‌بندی سری‌های پایه‌دار این موتور ویبره‌ها قرار می‌گیرند.

موتور ویبره‌های فلنج‌دار OMB

ویبره بنده‌های فلنج‌دار OMB برای کاربردهایی نظیر دستگا‌ه‌های غربال‌گری و خشک‌کن مورد استفاده است.

ویبراتور پنوماتیک OMB

ویبراتور پنوماتیک OMB (Pneumatic) با وزن کم، ابعاد کوچک و قدرت هوای ۲ تا ۸ بار و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری، برای تخلیه مخازن و سیلو‌ّها، غربال‌های کوچک و کاربردهایی از این دست مناسب خواهد بود.

سری BG

سری BG پنوماتیک

 

 کاتالوگ موتور ویبره OMB (همه سری‌ها)