گیربکس SITI سیتی

گیربکس SITI در سال ۱۹۶۷ توسط Filippo Guerra در ایتالیا تأسیس شد. گستردگی دامنه تولید و محصولات گیربکس سیتی امکان ارائه پیشنهاد برای کاربردهای مختلف را فراهم کرده است.
siti_logo_samtajhizشبکه تجاری گسترده در سراسر جهان امکان تأمین گیربکس‌های مختلف با کیفیت و قابلیت اطمینان بالا برای مشتریان را فراهم کرده است. طی سال‌های فعالیت شرکت، ماشین‌آلات جدید و به روز خریداری شده و محصولات با توجه به بازار بهود و توسعه یافته است. پس از به‌روز رسانی ماشین‌آلات و محصولات تمرکز شرکت گیربکس SITI بر روی نیروی انسانی است. با وجود این واقعیت که ممکن است گیربکس و تکنولوژی آن به عنوان یک صنعت رشد یافته تلقی شود، اما تحقیقات جدید و سفارشی‌سازی محصولات با همکاری مؤسسات تحقیقاتی و با هدف به اشتراک گذاری تجارب تولید و تجاری سازی، در شرکت گیربکس SITI ادامه دارد.

شرکت گیربکس SITI ایتالیا

شرکت گیربکس SITI ایتالیا

در حال حاضر ۷۰ درصد گردش مالی شرکت SITI در بازارهای جهانی است و در حال توسعه خط تولید محولات جدید با هدف ورود به کاربردهای صنایع سنگین نظیر انرژی‌های تجدیدپذیر و بازیافت است.

شرکت گیربکس SITI به صورت مستمر و مداوم کیفیت محصولات و خدمات خود را کنترل و آن‌ها را بهبود می‌بخشد. کیفیت به عنوان یک ذهنیت برای همه کارکنان در نظر گرفته شده و از طراحی آغاز و در تمام مراحل تولید و خدمات ادامه می‌یابد.

همچنین توجه به اثرات زیست محیطی و بهداشت کار از اصول اساسی شرکت گیربکس SITI است.

استاندارد مدیریت و کنترل کیفیت ISO 9001:2008 و استاندارد زیست محیطی ISO 14001:2004 و استاندارد سیستم‌های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001:2007 از جمله استانداردهایی است که شرکت گیربکس SITI موفق به اخذ آن‌ها شده است.

دفتر و کارخانه اصلی شرکت گیربکس سیتی در ایتالیا و سه دفتر دیگر در کشورهای چین، لهستان و رومانی واقع است.

گیربکس‌های SITI در بخش‌ها و صنایع مختلف مثل صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت فولاد و سیمان، صنایع غذایی و دارویی، صنایع کاشی و سرامیک، نوار نقاله، کانوایر و بالابر و ماشین‌آلات و دستگاه‌های مختلف به کار گرفته می‌شود.

کاربردهای گیربکس سیتی

 

انواع گیربکس SITI

گیربکس‌های تولید شده این شرکت شامل گیربکس‌های حلزونی و هلیکال حلزونی در هفت سری مختلف (I، P+MI، CMI-I، U، P+MU، CMU-U و MD)، گیربکس کرانویل پینیون (Bevel Helical) سری BH، شافت مستقیم سری NHL، گیریکس آویز SITI سری PD، گیربکس صنعتی SITI سری PL، گیربکس شافت بغل سری R و گیربکس خورشیدی SITI سری NRG است.